Pere ja grupi pildistamine

Grupi- ja peresessiooni on võimalik läbi viia just Teile sobivas keskkonnas. Olgu selleks siis fotostuudio või fotosessioon looduses/õues (metsas, rannas, linnas, raekojaplatsis), sinu lemmikkohas või hoopis perepildistamine kodus – tulen Sinu juurde ja jäädvustan Su peret teie igapäevases keskkonnas.

30 minutit sessioon – 70€, sisaldab vähemalt 15 töödeldut pilti. Jõuame pildistada pere/grupi erinevad kombinatsioonid.

60 minutit sessioon – 110€, sisaldab vähemalt 25 töödeldut pilti. Lisaks pere/grupi erinevatele kombinatsioonidele jõuame pildistada ka portree pilte.

90 minutit sessioon – 150€, sisaldab vähemalt 35 töödeldut pilti. Lisaks pere/grupi erinevatele kombinatsioonidele jõuame pildistada ka portree pilte. 90 minuti sessioonil jõuame pildistada mitme erineva riietusega. Jõuame pildistada mitmes erinevas asukohas, näiteks toas ja õues.

Viimane sessioon on ideaalne kingitus sünnipäevalapsele, kus ma tulen ja pildistan kauneid pilte nii erinevate gruppidena kui ka portreena. Ideaalne nt kuskil looduses või linnas.

Hind sisaldab konsultatsiooni, pildistamist koos juhendamisega, fotode järeltöötlust ja ilusat personaalset veebigaleriid. Järeltöötlusega valmivad trüki- ja veebisõbralikud pildid.

Pildid kätte nädala jooksul.

Näidistööd