Pere ja grupi pildistamine

Grupi- ja peresessiooni on võimalik läbi viia just Teile sobivas keskkonnas. Olgu selleks siis fotostuudio või fotosessioon looduses/õues (metsas, rannas, linnas, raekojaplatsis), sinu lemmikkohas või hoopis perepildistamine kodus – tulen Sinu juurde ja jäädvustan Su peret teie igapäevases keskkonnas.

30 minutit sessioon – 70€, sisaldab vähemalt 15 töödeldut pilti. Jõuame pildistada pere/grupi erinevad kombinatsioonid.

60 minutit sessioon – 110€, sisaldab vähemalt 25 töödeldut pilti. Lisaks pere/grupi erinevatele kombinatsioonidele jõuame pildistada ka portree pilte.

90 minutit sessioon – 150€, sisaldab vähemalt 35 töödeldut pilti. Lisaks pere/grupi erinevatele kombinatsioonidele jõuame pildistada ka portree pilte. 90 minuti sessioonil jõuame pildistada mitme erineva riietusega. Jõuame pildistada mitmes erinevas asukohas, näiteks toas ja õues.

Hind sisaldab konsultatsiooni, pildistamist koos juhendamisega, fotode järeltöötlust ja ilusat personaalset veebigaleriid. Järeltöötlusega valmivad trüki- ja veebisõbralikud pildid. Fotostuudios pildistades lisandub hinnale stuudio rent 20-45.

Pildid kätte nädala jooksul.

Kinkekaart fotograaf

Üllata oma lähedasi, sõpru või tuttavaid ja kingi neile kinkekaart fotosessioonile. Kinkekaart on kaunilt kujundatud ja kinkimiseks valmis. Saadaval 30-, 60- kui ka 90- minutilise kestvusega sessioonid. Kinkekaart 5.-, digitaalsel kujul tasuta.

Kinkekaart kehtib 6 kuud.

Näidistööd