KAUNIS JA INSPIREERIV PULMAVIDEO

ELAGE UUESTI LÄBI KÕIK NEED ERILISED HETKED VAADATES OMA PULMAVIDEOT.

MIKS TELLIDA PULMAVIDEO?

Pulmavideo salvestab pulmapäeva vaatamisväärsused, emotsioonid, näoilmed, hetked, fraasid ja helid, luues alati meeldiva tunde, kui vajutate nuppu Esita.

 Pulmapäev on kahtlemata üks erilisemaid ja meeldejäävamaid päevi teie elus. Kogu selle päeva jooksul elate läbi imelisi tundeid, rõõmu, armastust, tähistamist, mida soovite kindlasti meenutada ka tulevikus.  Pulmavideograaf annab võimaluse luua ilusa looga pulmavideo, mida vaadates meenutate ja elate uuesti läbi kõik need erilised hetked, mida te sel päeval tundsite. Pulmavideot saate jagada oma sõpradega ja perega – võimalik, et keegi nendest ei saanud sel erilisel päeval osaleda.

Pulmavideo võimaldab jäädvustada pisiasju, mida te võib-olla fotodelt kätte ei saa. See võimaldab teil vaadata tundeid, emotsioone, väikseid fraase mida räägiti. See võimaldab teil vaadata peigmehe näoilmet, kui pruut mööda vahekäiku kõnnib, või pruudi näoilmet, kui peigmees vastab JAH. Erinevalt fotograafist jäädvustab videograaf naeru, pisaraid ja hääli, muutes selle teie pulmapäeva hindamatuks osaks. Video annab teile palju rohkem, kui fotod suudavad pakkuda.

Pulmavideot vaadates saate oma päeva ikka ja jälle uuesti läbi elada ja näha seda nii, nagu nägid teie külalised, samal ajal tunnetades ikka ja jälle kõiki neid imelisi emotsioone ja kogemusi, mida sel päeval tundsite.

PULMAVIDEO HIND

PULMAPÄEVA JOOKSUL FILMITUD KAADRITE KOOSLUSEL VALMIB KAUNIS JA EMOTSIONAALNE 3-10 MINUTILINE PULMAVIDEO.

Pulmavideograaf

Pulmavideo 1 - 600 € 

Pulmavideo 2 - 800 € 

Pulmavideo 3 - 1200 € 

PERSONAALSEKS PAKKUMISEKS KIRJUTA – KUS JA MILLAL PULM TOIMUB, KUI KAUAKS ON VIDEOGRAAFI KOHAPEALE VAJA JA KUI PIKAST VIDEOST UNISTATE.

Lisateenused 

LISA VIDEOGRAAF 150-250€ – pulma tuleb filmima lisaks teine videograaf.

MUST MATERJAL – võimalik soetada pulmapäeval filmitud must materjal.

TEASERVIDEO 250€ – ~1 minutiline lühivideo, mis valmib 3-5 tööpäeva jooksul pärast pulmi.

KUIDAS KÄIB PULMAVIDEO TOOTMINE?

1. PLANEERIMINE

Kõigepealt võta minuga ühendust. Kirjelda mulle lühidalt millisest pulmavideo paketist oled huvitatud. Kui sa ei leidnud sobivat paketti, siis kirjuta oma mõtted mulle ja kindlasti leiame lahenduse. Kindlasti märgi ära pulmakuupäev ja koht. 

Kui pulmakuupäev on mul kalendris vaba, siis saame rääkida ülejäänutest väiksematest detailidest, mis filmimist ja pulmavideot puudutab.

Enne pulmapäeva võiksime kohtuda näost näkku või kohtumine veebikeskkonnas arutamaks läbi kõik viimased olulised detailid. Samuti annan juhised, et pulmapäeval tunneksite ennast hästi ja kõik sujuks planeeritult.

2. FILMIMINE

Üldjuhul alustan filmimist pruutpaari ettevalmistusega (jumestus, soeng, riietus), kui te olete selle tellinud. Järgnevalt filmin kõik pisidetailid, millele te olete väga palju aega panustanud, et kõik oleks õige. Kleit, kingad, sõrmused, šampanja jne. Samuti filmin kõik asukohaga seotud kaadrid(k.a. droon).

Järgnevalt filmin külaliste saabumist ja üldist melu. Tseremooniat jäädvustan vähemalt 2 kaameraga. Kui te olete tellinud lisavideograafi, siis 3 kaameraga, võib-olla ka nelja kaameraga. Lisaks kasutan vähemalt kahte mikrofoni. 

Terve ülejäänud aja pärast tseremooniat jälgin teid ja salvestan kaadreid olles väga disktreetne. Salvestan kaadrid õnnitlustest ja õhtusest programmist(kõned, mängud, esimene tants, pruudikimbu mäng, tordi lahti lõikamine jms).

3. VIDEOMONTAAŽ

Vastavalt paketile kulutan kuus kuni kaksteist nädalat, et luua kaunis ja meeldejääv pulmavideo, et saaksite seda päeva mäletada nii, nagu te seda soovisite.

Enne lõpliku filmi valmimist, lasen teil mitmeid kordi pulmavideot läbi vaadata, et kõik oleks õige. Kui on vaja teha muudatusi, siis teeme videos muudatusi. Kõik vastavalt teie soovile.

Pulmavideo saan teieni toimetada USB pulgal või privaatsesse internetikeskkonda üleslaetuna, kus saate selle alla laadida.

TEHTUD TÖÖD

Keili ja Ovidiu meeldejääv pulm Endla talus. Kaunite kaadrite kooslusel võtab kõige paremini kokku Christina Perri laul “A Thousand Years”. Pulmaisa Mait Joorits, fotograaf Liis Markvardt, peokoht Endla talu, soeng & meik Liis Hindriks, sõrmused Zolline, kleid Wedding Dream, ülikond FOSP, paaripanija Vilver Oras, lilleseade Studio Nelk, tort Cafe Boulevard, saksofon Henri Aruküla, DJ Janek Tennosaar, dekoratsioonid BUZZ, fotopeegel FotoStop, telk – Telgirent24, kokteilibaar Butterfly Lounge.

Merili ja Mika imeline pulm Mooste mõisas. Filmimist alustasin kell 10.30 hommikul ja lõpetasin südaöö paiku. Pulmaisa Jan Uuspõld, fotograaf Valdur Rosenvald, Margit Tali bänd, dekoraator Diante Disain, pulmakleit Sibille Maask, catering Mooste Viinavabrik, lilleseade Diante disain, pulmatort Anett Sillaste, make up Kadri Pille, hair Kaili Viitkin. Pulmavideo teaser – ~1 minutiline ülevaatlik video kogu pulmast, mis valmib 5 tööpäeva jooksul pärast pulmi. 

Kairi ja Karli kaunis pulm Padise mõisas. Pulmaisa Sten Sumberg, paaripanija Kaarel Väljamäe, fotograaf Sulev Lange, bänd Margit Tali bänd, pulmakleit Wedding Dream, pulmaülikond SuitUp, catering Nordic Catering, lilleseade Nordic Catering, pulmatort Nordic Catering, make up & hair Darja Tamm.

MIKS TELLIDA VIDEOGRAAF PULMA JA MIKS MIND?

Olen pulmavideograaf Artur Rauk

Pulmavideograafid filmivad, monteerivad ja loovad pulmavideosid erinevates stiilides, alates dokumentaalfilmidest, kus kõik on kronoloogilises järjekorras, kuni filmilikuni, kus päeva erinevad osad on kokku liidetud. Pulmavideograafid teevad klientidega tihedalt koostööd, et selgitada välja, millist stiili eelistatakse. 

Minu eesmärk on toota paaridele kvaliteetset, emotsionaalset ja ilusa looga pulmavideot. Võite kindlad olla, et jäädvustan kõik teie erilised hetked pulmapäeval. Selleks kasutan kõrgelt hinnatud tehnikat. Filmitegijana jäädvustan ka selliseid hetki, mida enamik pruutpaare ei näe oma pulmapäeval. 

Kui valite oma pulmavideograafi, siis see ei pea olema mina. Kui teile meeldib see, mida näete, siis võtke minuga ühendust.  Üks asi mida ma tahaksin öelda – võimalusel palun hankige pulmavideograaf. Vahet pole, kas see olen mina või keegi teine. See on Teie parim otsus, sest saate minna ajas tagasi ja vaadates pulmavideot tunnetada kõiki erilisi hetki ja vaadata, kuidas päev möödus.

Loodetavasti valite mind!

PULMAVIDEO TAGASISIDE

VÕTA ÜHENDUST!