PULMAVIDEO - ARRA PRODUCTIONS - PULMAVIDEOGRAAF

JÄÄDVUSTAN TEIE UNUSTAMATUD HETKED

MIKS VALIDA PULMAVIDEO?

Pulmavideo – Pulmapäev on kahtlemata üks erilisemaid ja meeldejäävamaid päevi teie elus. Kogu selle päeva jooksul elate läbi imelisi tundeid, mida soovite kindlasti meenutada ka tulevikus.  Pulmavideograaf annab võimaluse luua ilusa looga pulmavideo, mida vaadates meenutate ja elate uuesti läbi need hetked, mida te sel päeval tundsite. Pulmavideot saate jagada oma sõpradega ja perega – võimalik, et keegi nendest ei saanud sellel erilisel päeval osaleda.

Pulmavideo võimaldab jäädvustada pisiasju, mida te võib-olla fotodelt kätte ei saa. See võimaldab teil vaadata tundeid, emotsioone, väikseid fraase, mis räägiti. See võimaldab teil vaadata peigmehe näoilmet, kui pruut mööda vahekäiku kõnnib, või pruudi näoilmet, kui ta kõnnib mööda vahekäiku. See annab teile palju rohkem, kui fotod suudavad pakkuda.

Pulmavideot vaadates saate oma päeva ikka ja jälle uuesti läbi elada ja näha seda nii, nagu nägid teie külalised, tunnetades ikka ja jälle kõiki neid imelisi emotsioone ja kogemusi, mida sel päeval tundsite.

PULMAPÄEVA JOOKSUL FILMITUD PARIMATE KAADRITE KOOSLUSEL VALMIB KAUNIS JA KAASAHAARAV 3-8 MINUTILINE PULMAVIDEO.

Sõrmused, pulmavideo

Pulmavideo 1 - 600 € 

Pulmavideo, pulmavideograaf

Pulmavideo 2 - 800 € 

Pulmavideo

Pulmavideo 3 - 1200 € 

Lisavideograaf 150-250€, ~1 minutiline teaservideo 250€(valmib 3 tööpäeva jooksul).

Kui sa ei leidnud endale sobivat pulmavideo paketti, siis kirjuta mulle. Olen avatud kõikidele erinevatele lahendustele.

KUIDAS SEE KÄIB?

1. PLANEERIMINE

Kõigepealt võta minuga ühendust. Kirjelda mulle lühidalt millisest pulmavideo paketist oled huvitatud. Kui sa ei leidnud sobivat paketti, siis kirjuta oma mõtted mulle ja kindlasti leiame kokkuleppe. Kindlasti märgi ära pulmakuupäev ja koht. 

Kui pulmakuupäev on mul kalendris vaba, siis saame rääkida ülejäänutest pisidetailidest, mis filmimist ja pulmavideot puudutab.

Enne pulmapäeva võiksime kohtuda näost näkku või kohtumine veebikeskkonnas arutamaks läbi viimased detailid, et pulmapäeval sujuks kõik planeeritult.

2. FILMIMINE

Üldjuhul alustan filmimist pruutpaari ettevalmistusega (jumestus, soeng, riietus), kui te olete selle tellinud. Järgnevalt filmin kõik pisidetailid, millele te olete väga palju aega panustanud, et kõik oleks õige. Kleit, kingad, sõrmused, šampanja jne. Samuti filmin kõik asukohaga seotud kaadrid(k.a. droon).

Järgnevalt filmin külaliste saabumist ja üldist melu. Tseremooniat jäädvustan vähemalt 2 kaameraga. Kui te olete tellinud lisavideograafi, siis 3 kaameraga, võib-olla ka nelja kaameraga. Lisaks kasutan vähemalt kahte mikrofoni. 

Terve ülejäänud aja pärast tseremooniat jälgin teid ja salvestan kaadreid olles väga disktreetne. Salvestan kaadrid õnnitlustest ja õhtusest programmist(kõned, mängud, esimene tants, pruudikimbu mäng, tordi lahtilõikamine jms).

3. TOOTMINE

Vastavalt paketile kulutan kuus kuni kaksteist nädalat, et luua kaunis ja meeldejääv pulmavideo, et saaksite seda päeva mäletada nii, nagu te seda soovisite.

Enne lõpliku filmi valmimist, lasen teil mitmeid kordi pulmavideot läbi vaadata, et kõik oleks õige. Kui on vaja teha muudatusi, siis teeme videos muudatusi. Kõik vastavalt teie soovile.

Pulmavideo saan teieni toimetada USB pulgal või privaatsesse internetikeskkonda üleslaetuna, kus saate selle alla laadida.

MIKS VALIDA MIND?

Olen pulmavideograaf Artur Rauk

Pulmavideograafid filmivad, monteerivad ja loovad pulmavideosid erinevates stiilides, alates dokumentaalfilmidest, kus kõik on kronoloogilises järjekorras, kuni filmilikuni, kus päeva erinevad osad on kokku liidetud. Pulmavideograafid teevad klientidega tihedalt koostööd, et selgitada välja, millist stiili eelistatakse. 

Minu eesmärk on toota paaridele kvaliteetset, ilusat ja kaasahaaravat pulmavideot. Filmin kõik teie erilised hetked pulmapäeval. Selleks kasutan kõrgelt hinnatud tehnikat. Filmitegijana püüan jäädvustada hetki, mida enamik pruutpaare ei näe pulmapäeval. 

Kui valite oma pulmavideograafi, siis see ei pea olema mina. Kui teile meeldib see, mida näete, siis võtke minuga ühendust.  Üks asi mida ma tahaksin veel öelda – võimalusel palun hankige pulmavideograaf. Vahet pole, kas see olen mina või keegi teine. See on Teie parim otsus, sest saate minna ajas tagasi ja vaadates pulmavideot tunnetada kõiki erilisi hetki ja vaadata kuidas päev möödus.

Loodetavasti valite mind!

VÕTA ÜHENDUST?